Standard.al

“Kalorësi i rilindjes pasi Shqipëria digjet del në media e krihet”/ Apeli i deputetit: Në 21 t’i japim fund narkoqeverisë dhe…

0

Deputeti Lefter Maliqi, ka ftuar edhe njëherë shqiptarët që të bashkohen në datë 21 për të rrëzuar narkoshtetin dhe bandën që është në krye të vendit.

Me anë të një postimi në Facebook, Maliqi, shkruan se bandën në pushtet dhe kreun e saj e pret një fund i hidhur, pasi shqiptarët e ndershëm nuk mund të pranojnë të frikësohen më prej tij.

Ja postimi i Maliqit:

😂😂Kaloresi i rilindjes pasi Shqiperia digjet del ne media e krihet. Turp naten se ze gjumi, diten hiqet i qetë.Kjo arrogancë e tij,kjo ironi,ky shantazh per te friksuar popullin,opoziten,socialistet e ndershem qe i ka braktisur,tregon nje fund te hidhur te tij.Keqardhje te dashur miq socialist e demokrat te ndershem.Mua me kujton kur isha drejtues policie disa kriminel te keq ne shpirt qe spranonin fajin,krimin dhe qeshnin me urtesi krimineli,me gjakftohtesi,kur kishin bere vrasje dhe krime makaber. Kjo tregon qe kaloresi i rilindjes dhe jo i socialisteve qe i ka zhgenjyer, eshte bere njesh me krimin e bandat,eshte i kapur keq nga ata dhe sillet si ata gjakftohte diten dhe ne pagjumesi naten.Dt. 21 dite vendimtare kunder krimit ,bandave qe kane marr peng institucionet,shtetin dhe kaloresin e Rilindjes se krimit.Une do jem ne proteste bashke me mua dhe mbeshtetesit e mi,larg rilindjes se krimit dhe opozites se re fasade qe eshte oksigjeni i kaloresit te rilindjes dhe tao taos ,ciu ciut dhe mamices se Skenderbeut.Revoltë popullore demokratike deri ne rrezimin e narkoshtetit dhe realizimit te zgjedhjeve te lira te ndershme dhe endrres Europiane.Shqiperia si gjithe Europa.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.