Standard.al

I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit!

0

Një i moshuar është gjetur sot i vdekur në qytetin e Korçës. Sipas informacioneve viktima është një 80-vjeçar dhe është identifikuar si Y.Muja.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve. Më tej informacionet paraprake thonë se  në trupin e të moshuarit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.