Standard.al

“Banditët po dërrmohen…….pa kthim!” Vasili: Ikni shpejt budallenj, nesër do të jetë shumë vonë

0

Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili në rrjetin soccial facebook ka reaguar me kritika të ashpra ndaj kryeministrit Rama.

Statusi:

Banditet po derrmohen…….pa kthim!!

Kryeministri kriminel dhe ministri i brendshem bandit tashme jane identifikuar qarte si pergjegjesit kryesore per shkeljen dhe dhunimin e ligjit.

Ta harrojne keta dy bandite se do te bejne Shqiperine çiflig te tyre.

E dine shume mire qe pretenca e ikjes ju eshte dhene te dyve,edhe ne e dime se ku dhe nga kush…..

E dime qe ju duhen ca dite per te zhdukur letrat qe i kompromentojne keq, ndonese kopjet e tyre jane atje ku duhen…..

Ikni shpejt budallenj, koha eshte tani neser do te jete vertete shume vone.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.