Standard.al

VIDEO/ “Ky psikopati po nuk i thirri mendjes do t’u rikthejë edhe vizat shqiptarëve brenda 30 qershorit”

0

Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili në rrjetin social ka reaguar me kritika të ashpra ndaj kryeministrit Rama. “Urime te marrit te Surrelit se nuk paska “celur” negociatat”, shkruan Vasili.

Statusi:

Urime te marrit te Surrelit se nuk paska “celur” negociatat!?

Mire qe ky i marre nuk ja hapi negociatat Shqiperise,por duhet ti kerkojme ndjese edhe Maqedonise se Veriut,qe ia shtyme vendimin per ne tetor.

Ky psikopati po nuk i thirri mendjes dhe keto pak dite do tu riktheje edhe vizat shqiptareve brenda 30 qershorit, se celje negociatash me kete te marrē nuk ka as pas 10 vjetesh.

Edhe disa pyetje……per Mashtruesin Rama.

Po shampanja qe u hap vjet per hapjen imagjinare te negociatave ku vajti?

Po dekoratata e ambasadoreve a do kthehen mbrapsht?

Po per vandakun e genjeshtrave a do kerkoje falje ky i marre ?

Neqoftese i ka harruar genjeshtrat po ja kujtojme me kete VIDEO dhe ishalla nuk thote edhe qe nuk eshte ai.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.