Standard.al

“Tani socialistët do bërtasin ‘Rama ik’/ ‘Rama ik se do të arrestojnë’”

0

I njohur ndryshe si njeriu i memeve, pas publikimeve te pergjimeve nga “BILD”, i menjershem dhe ironizues ka qene edhe reagimi nga Genc Sejko.

Statusi në facebook

“Tani janë socialistët që do bërtasin ‘Rama ik’. ‘Rama ik se do të arrestojnë’”, shkruan Sejko.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.