Standard.al

Shpërthen ish-deputeti: Shihni VIDEON dhe kuptoni se ç’biçim kryeministër është ky

0

Reagimi ne Facebook i ish-deputetit te LSI-së, Petrit Vasili.

Statusi:

A do ti kerkoje falje Andi Bejtes mashtruesi Edi Rama(VIDEO).

Fiks nje muaj perpara ne Opinion tek Fevziu, ne 16 maj 2019, ne replike me Andi Bejten mashtruesi Edi Rama mohonte ne menyre histerike pergjimet per Gjiknurin.

Sot ne saje te BILD ky Rama i ka edhe publike pergjimet e prokurorise per Gjiknurin.

A do ti kerkoje falje Bejtes???

Me siguri jo.

Falja eshte sjellje e njerezve normale jo e nje tuafi si ky.

Shihni VIDEON dhe kuptoni se ç’biçim kryeminister eshte ky.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.