Standard.al

“Provat e BILD shkatërruese!” Vasili: Edi Rama e largoi përfundimisht veten !

0

Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili, pas pergjimeve të publikuara per vjedhjene e votave ka reaguar ashper ndaj kryeministrit Rama.

Statusi në “Facebook”

Edi Rama e largoi perfundimisht veten !

Provat e BILD shkaterruese !

Kryeministri u provua boterisht si hajdut ordiner votash bashke me te gjithe hajdutet e ministrise se brendeshme dhe turli farë zyrtaresh te shtetit dhe horrash e alabakesh !

Te jape doreheqjen dhe te largohet nga zyra menjehere !

Drejtesia ta ndaloje,ta hetoje dhe ta denoje,ç’presin më !

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.