Standard.al

EMRI/ Humb jetën një grua në plazhin e Vlorës, pushuesit e nxjerrin nga uji

0

Një pushues është mbytur në plazhin e vjetër të Vlorës. Sipas televizioneve informative mësohet se viktima është grua rreth 60 vjeç dhe dyshohet se ka pësuar atak kardiak.

Kanë qenë pushuesit e tjerë ata që kanë hyrë për t’i dhënë ndihmën e parë gruas së identifikuar si Shota Baci.

Në vendngjarje ka mbërritur ambulanca dhe policia.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.