Standard.al

Zbulohet me cilin futbollist është e lidhur moderatorja Nevina Shtylla

0

Nevina Shtylla është një ndër vajzat e famshme që është gjithmonë në qendër të mediave rozë. Së fundmi, moderatorja është përfolur se është në një lidhje me futbollistin Eros Grezda.

Image

Ata ishin parë bashkë në kohën kur Eros qëndronte në Tiranë dhe madje kanë publikuar dhe një foto së bashku, por Nevina i hodhi poshtë lajmet duke treguar se ata ishin takuar rastësisht.

Image

Mirëpo, burime për ‘Panoram Plus’ bëjnë me dije se çifti kanë rreth 6 muaj që janë bashkë, madje kanë filluar edhe pushimet të dy. Komentet nëpër fotot e njëri-tjetrit e përforcojnë edhe më tepër raportin mes tyre.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.