Standard.al

Tragjedi në mesnatë/ Shuhet familja në Tiranë…

0

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmë në kryeqytet.

Një makinë ku udhëtonte një familje me pesë anëtarë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në afërsi të rrethrrotullimit të një qendre tregtare.

Për pasojë raportohet të kenë humbur jetën babai, nëna, vajza dhe janë plagosur dy fëmijë të tjerë të familjes

Bëhët me dije se edhe gjendja e tyre shëndetësore është e rëndë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.