Standard.al

“Shkoni te Presidenti dhe…”/ Thirrje e fortë: Kapeni javën! Është e fundit, kritike dhe ndofta pa kthim!

0

Ish-deputeti i LSI-së i bën thirrje mazhotancës që të kapin kohën, ditët dhe javën që vjen, pasi do të jetë e fundit.

Edmond Panariti shkruan në Facebook, se mazhoranca duhet të shkojë tek presidenti për të bërë negociata.

Reagimi i plotë i Edmond Panaritit:

Kapeni javën!

Është e fundit!

Është kritike dhe ndofta pa kthim!

Shkoni te Presidenti dhe nisni bisedimet me opozitën e vërtetë dhe gjeni zgjidhjen!

Zgjidhje jo vetëm për një palë zgjedhje, por për rivendosjen e pluralizmit, i cili është jashtë binareve dhe po rrëshqet në diktaturë!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.