Standard.al

“Nuk jemi në Venezuelë”, Spahiu: Forca speciale shoqërojnë në çdo takim “elektoral” kryetarin e PS-së

0

“Nuk jemi në Venezuelë as në Korenë e Veriut, por në mes të Europës, në Shqipëri,” shkruan në rrjetin social facebook, ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu.

Spahiu:

Nuk jemi në Venezuelë as në Korenë e Veriut, por në mes të Europës, në Shqipëri!

Policia dhe forca speciale shoqërojnë në çdo takim “elektoral” Kryetarin e Partisë Socialiste.

Policia që paguhet nga taksat tona, që ka detyrë të mbrojë rend dhe qetësi, të arrestojë e çojë në pranga kriminelë, është vënë e gjitha në shërbim të një të çmënduri.

Fotografia e Perparim Spahiu

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.