Standard.al

‘Mban erë, mbajeni larg’/ Ja çfarë shkruan Vasili për Ramën: Ky matuf shëtitës…

0

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, i cili njihet për qëndrimet e tij të forta nga kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë së tij, ka rritur dozën e ashpërsisë ndaj kreut të qeverisë, i cili në daljet e tij të fundit në publik nuk i ka kursyer shigjetimet ndaj LSI-së dhe kryetares së saj.

Por sipas Vasilit, kryeministri Rama duhet mbajtur larg pasi mendimet e tij janë kalbur dhe mbajnë erë.

“Edi Rama, ky matuf shëtitës, që i fermentuan mendimet krejt ndaj veç bërsi nxjerr nga goja. Kutërbon. Mbajeni larg”, shkruan Vasili.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.