Standard.al

FOTO/ “Edhe qindra policë, edhe vetë me antiplumb! Kush i paguan këto qindra milion lekë për frikën e këtij?”

0

Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili në rrjetin social Facebook ka reaguar me kritika të ashpra ndaj kryeministrit Rama. “Edhe qindra police,edhe vete me antiplumb,edhe garde,edhe makine te blinduar,edhe kontrollon cantat e grave ne miting,edhe duart ne trup i fut njerezve nga frika dhe ngrehet si gjeli ne pleh dhe gjoja po takon popullin”, shkruan Vasili.

Statusi:

Kush i paguan keto qindra milion leke per friken e ketij???

Na e shpifi ky frikacak!!(FOTO).

Edhe qindra police, edhe vete me antiplumb,edhe garde,edhe makine te blinduar,edhe kontrollon cantat e grave ne miting,edhe duart ne trup i fut njerezve nga frika dhe ngrehet si gjeli ne pleh dhe gjoja po takon popullin.

Na beri per te vjelle ky kryeminister qe mbeti duke u futur pas potureve te policeve dhe mbasi sigurohet se s’do ta rrahin fillon e kakarit.

Shihni fotot dhe do tju shpifet edhe juve

 

Fotografia e Petrit Vasili

Fotografia e Petrit Vasili

Fotografia e Petrit Vasili

Fotografia e Petrit Vasili

Fotografia e Petrit Vasili

Fotografia e Petrit Vasili

Fotografia e Petrit Vasili

Fotografia e Petrit Vasili

Fotografia e Petrit Vasili

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.