Standard.al

FOTO/ Ç’ndodhi, mo? “Rama shkakton tërmet edhe kur kalon në plazh”

0

Kryeministri Edi Rama, në çdo vizitë që po bën nëpër Shqipëri, po përballet me protesta të shumta të qyfterëve të pakënaqur.

Lidhur me pakënaqësinë e qytetarëve ndaj qeverisë ka ardhur dhe reagimi i gazetarit të njohur, Agim Xhafka, i cili me ironi shkruan se aq shumë të pakënaqur ka nga keqqeverisja e Ramës, sa qytetarët lënë edhe plazhin për t’i zënë rrugën.

Ja postimi i Xhafkës:

U tremba kur u ngritën të gjithë nga shezlongjet në plazh dhe dolën në rrugë ashtu me rroba banjo.

-Ç’ndodhi,mo? Tërmet?- pyeta çunin e çadrave.

-Jo,mo jo. Po tha dikush që Rama do kalojë këtu tani dhe ec e mbaji tani.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.