Standard.al

E FUNDIT/ Të rinjtë sherr me mjete të forta…i plagosuri dërgohet menjëherë në spital

0

Një sherr ka ndodhur mes dy personave në Korçë, ku një prej tyre ka mbetur i plagosur me mjete të forta.

Ende nuk dihen shkaqet nuk dihen ende, por mësohet se sherri ka nisur verbalisht dhe më pas ka degjeneruar në grushte dhe janë qëlluar me mjete të forta.

Pas sherrit i plagosuri është dërguar menjëherë në spital, ku ka marrë ndihmën e nevojshme mjekësore dhe mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Më tej mësohet se Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.