Standard.al

E akuzuan se përdor photoshop, Anxhela Peristeri u jep provat fansave…

0

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anxhela Peristeri, ka qenë në vëmendje të mediave kohët e fundit për shkak të rënies drastike nga pesha.

Anxhela ka zbuluar në intervista të ndryshme se me anë të heqjes së brumrave ajo ka rënë plot 16 kilogram dhe e ka kthyer trupin e saj në super formë.

Këngëtarja madje pak ditë më parë publikoi dhe disa foto ku shfaqej e veshur me rroba banjo teksa pozonte. Të shumtë ishin fansat që nëpërmjet komenteve e kritikuan Anxhelën dhe i thanë se kishte përdorur photoshop tek pjesa e trupit dhe nuk ka humbur kile.

Mirëpo, së fundmi këngëtarja ka vendosur t’i mbyll gojën të gjithëve nëpërmjet një videoje. Ajo ka publikuar një video ku shihet e veshur me rroba banjo, ndërkohë që në përshkrim të saj ka shkruar: “Për të gjithë admiruesit e photoshopit” .

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.