Standard.al

Del fotoja “historike”, Rama, Tahiri, Gjushi dhe Klosi festojnë në dasëm tek Avdylajt

1

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka postuar një foto në Facebook, ku është kryeministri Edi Rama, sëbashku me ish-ministrin Salimir Tahiri, kryebashkuan e Durrësit Vangjush Dako dhe ministrin Blendi Klosi duke festuar.

Sipas ish-kryeministrit Sali Berisha, në këtë foto Rama bashkë me ish-ministrat dhe ministrat ëhstë duke festuar dasmën tek Avdylajt, të cilët përmenden në përgjimet e vjedhjes së votave.

Berisha shkruan se personat e tjerë në krahë të zyrtarëve të lartë të Rilindjes janë vetë Avdylajt, partnerë të PS-së në vjedhjen e zgjedhjeve.

Ja postimi i Berishës:

Nje foto historike per narkoshtetin apo shtetin e mafies se droges!

Edvin Avdyli, Gjush Avdyli, Blendi Avdyli, Sajmir Avdyli festojne ne dasem tek Avdylet! sb

1 Comment
  1. arben mehilli i RTSH says

    C’KENI ME KETE BLENDIN E SHKRETE.KY KUR FLEN GJUME NE DREKE TE KENAQ ME ATE GERHITJEN ME NJE FISHKELLIME TE LEHTE.O ZOT,VEC TA DEGJONI SA BUKUR

Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.