Standard.al

Braimllari: Koha e Edi Ramës ka marrë fund…

0

Ish deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari në rrjetin social facebook ka reaguar me kritka të ashpra ndaj kryeministrit Rama.

Statusi

Qytetaret e Pogradecit i dhane nje mesazh te qarte Edi Rames dhe bandes se tij te hajduteve, se koha kur Edi Rama intimidonte qytetaret , bizneset , administraten publike ka marre fund.
Edi Rama nuk eshte i mirpritur ne Pogradec. Pogradeci nuk ka nevoje per hajdute doganash, por ka nevoje per njerez te ndershem qe ti sherbejne. Edi Rama zgjedh hajdutet sepse nepermjet tyre rrjep qytetaret. Koha e Edi Rames ka marre fund. Tani eshte koha e qytetareve te bashkuar per te goditur kete bande hajdutesh dhe per te bashkuar zemrat e çdo Shqiptari, per te bere Shqiperine , pa Edi Ramen, pa bandat e tij, por me qytetare te ndershem qe duan te punojne dhe kontribuojne ne kete vend .
#shqiperiashtepiajuaj🇦🇱

Fotografia e Endrit Braimllari

Fotografia e Endrit Braimllari

Fotografia e Endrit Braimllari

Fotografia e Endrit Braimllari

Fotografia e Endrit Braimllari

Fotografia e Endrit Braimllari

Fotografia e Endrit Braimllari

Fotografia e Endrit Braimllari

Fotografia e Endrit Braimllari

Fotografia e Endrit Braimllari

Fotografia e Endrit Braimllari

Fotografia e Endrit Braimllari

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.