Standard.al

Strakosha drejt Premier League-s, Lazio i vendos çmimin….

0

Lazio ka rënë dakort që portieri Strakosha të largohet nga ekipi në qoftë se nje ekip e paguan klauzolën e tij.

Sipas mediave italiane Lazio kërkon plot 50 milion euro për portierin e kombëtares shqiptare. Për 24 vjeçari janë të interesuar Totteham dhe Arsenal.

Totteham kërkon pasuesin e Lloris dhe e ka vëzhguar për një kohë të gjatë Strakoshën. Ata janë të bindur në aftësitë e tij, dhe tani mbetet diskutimi mes dy klubeve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.