Standard.al

“Kalorësi global shkëlqen me marrëzinë e tij”, Don Kishoti i PS po të dojë shkarkon edhe Merkelin përveç Metës …

0

Deputeti Lefter Maliqi, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama dhe rilindasit, për aktin që ata po kërkojnë të ndërmarrin, atë të shkarkimit të presidentit Ilir meta.

Me anë të një postimi në Facebook, Maliqi shkruan se Don Kishoti Rama shumë shpejt do të harrohet, dhe se vetëm brenda Rilindjes mund t’i besojnë ëndrrat e tij për të shkarkuar Metën, Pendarovskin apo dhe Merkelin.

Ja postimi i Maliqit:

Kalorësi global shkëlqen me marrezinë e tij .Kalorësi i fytyres se vrerosur Don Kishoti do harrohet shpejt.Mendoj qe kalorësi rilindas i fytyres së vrerosur Don Kishoti i PS mund te shkarkoje jo vetem Meten apo Pendarovskin por edhe Merkelin dhe Bundestagun.E vutë re se si e ” injoroj ” Bill Klintoni 😂😂.Skeni parë gjë akoma,sjanë profetcitë e fallxhores por parashikimet e analistëve të televizionit më të ndjekur në Glob, Ertv. Burrat nën hije si Gramozi lozin e kuvendojnë pika që su bie se nga Taulanti që kërkon një motër shpresojnë😂😂😂✌️✊💪.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.