Standard.al

Gaz Paja i rëndësishëm në PS! FOTO/ “I rezervohet një vend nderi…”

0

Aktori i humorit, Gaz Paja, është pjesë e strukturave të Partisë Socialiste, por nuk e dinim që ishte aq i rëndësishëm për atë parti sa t’i rezervohet një vend nderi.

Në përvjetorin e kësaj partie, e cila u festua tek Amfiteatri i Liqenit, Pajës i ishte rezervuar një vend në të njëjtën radhë ku ishin ulur ministrat dhe deputetët.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.