Standard.al

Shiheni VIDEON dhe vini duart në kokë!!! “Gënjeshtrat e Erion Veliajt nuk kursejnë as Vojo Kushin!”

0

Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili në rrjetin social facebook ka reaguar me kritika të ashpra ndaj kryebashkiakut Veliaj.

Statusi:

Genjeshtrat e Erion Veliajt nuk kursejne as Vojo Kushin!!(VIDEO).

Histeria e genjeshtarit dhe injorantit nuk kurseu as Heroin e Popullit Vojo Kushi.

Erion Veliaj pa u skuqur dhe pa u zverdhur dhe me gojen plot thote se Vojo Kushi ndali gjermanet te prishin banesat ne Tirane.

Heroi Vojo Kushi eshte vrare nga fashistet italiane ne 10 tetor 1942 dhe jo nga gjermanet qe erdhen nje vit me vone ne shtator te 1943.

Zot i madh na ruaj nga keta te pacipe, qe as heronjte nuk i lane rehat me genjeshtrat e tyre.

Shiheni VIDEON dhe vini duart ne koke!!!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.