Standard.al

‘Ti dhe Ermali u bëtë milionerë me injorancën e shqiptarëve’ ja si i përgjigjet Bes Kallaku ndjekësit…

0

Prej disa ditësh aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka prezantuar projektin e tij më të ri.

Aktori do të sjellë një fim të zhanrit komedi që e ka titulluar ‘Falco’.

“Vjen së shpejti. Një projekt që ka mbi dy vite me të cilin po punoj. Filmi: Falco. Zoti ju rujt ër ejj” shkroi aktori i humorit.

Por pas këtij postimi ai është është konfliktuar me një nga ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram ku fansi e ka sulmuar atë.

“I keni rënë lapsit ju me shqiptarët që qeshim me ka*lliqet tuaja dhe të Ermalit. U bot milionera me injorancën tonë. Ju lumtë, i fusni një film pa lidhje leku letër. Qr shenjat e kiametit”- shkruan komentuesi në postimin e Bes Kallakut.

Ndërkohë aktori i është përgjigjur:

“Nuk ke faj vllai, fiks shenjat e kiametit. Kur lexo komente dhe arsyetime si ky i yti me vjen t’i them zotit, – Gjatë e ke çu… mbylle me kaq.”

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.