Standard.al

E enjte, temperaturat vazhdojnë në rritje….

0

13 qershor 2019:  moti do të jetë me kthjellime dhe vranësirave të pakta në zonat malore . Era do të  jetë me drejtim  Perëndim (W) me shpejtësi  6-7m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 2 me lartësi vale 0,3–0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë vijojnë me rritje.
Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore   17/37°C

Zonat e  ulëta  20/38°C

Zonat  bregdetare 21/36°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.