Standard.al

VIDEO/ Rakipi i kthehet ashpër Ballës: Keni vjedhur vota, kërkoni 61 Bashki në tavolinë

0

Ylli Rakipi dhe Taulant Balla, të ftuar në News24, kanë debatuar në emisionin “Dritare me Rudinën” Rakipi i ka thënë Ballës, se të gjitha letrat e Ramës dhe ftesat për dialog për kryetarin e opozitës, kanë qenë hipokrizi dhe se Partia Socialiste kërkon 61 bashki në tavolinë, në mënyrë që të ketë pushtet absolut.

VIDEO: 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.