Standard.al

Librazhd/ Aksident i rëndë në minierë, humb jetën….

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në një minierë në zonën e Librazhdit dhe për pasojë një 52-vjeçar ka humbur jetën. Sipas policisë shtetasi H.V ka ndëruar jetë pasi është aksidentuar me makineri të punës.

Njoftimi i policisë: 

Shtetasi H.V, rreth 52 vjeç, banues në fshatin Pishkash,Librazhd, ka ndëruar jetë pasi është aksidentuar me makineri të punës, i cili ishte punëtor në një minier.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.