Standard.al

“Kur mendon se je qendra e botës… je vetem kryetari i partisë së Taulantit dhe Elisës…” Clinton “injoroi” Ramën

0

“Kur mendon se je qendra e botës, por në fakt je vetëm dielli që ngroh Thaçin, Batonin dhe ndonjë zvarranik tjetër që pret firmën e tenderit të radhës…Kur mendon se je lideri global por në të vërtetë je vetem kryetari i partisë së Taulantit dhe Elisës…Kur mendon se je babai i kombit dhe do të bashkosh shqiptarët, por në të vërtetë kombin e bashkuar nuk e ke skicuar as në zhgarravinat e zyrës tënde….Kur je thjesht një dështak dhe këtë ta provon injorimi i dikujt që ka bërë për kombin shqiptar më shumë se Edvini dhe paraardhësit e tij të marrë bashkë. Thnx Bill Clinton, shkruan lolita në rrjetin social “Facebook”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.