Standard.al

“Gënjeshtrat e Edi Ramës”, Vasili: Ai që e di dhe e thotë një gënjeshtër është një kriminel

0

Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili në rrjetin social facebook ka reaguar me kritika të ashpra ndaj kryeministrit Rama. “Edi Rama e di qe negociatat nuk hapen dhe genjen e thote te kunderten”, shkruan Vasili.

Statusi në “Facebook”

“Ai që e di dhe e thotë një gënjeshtër është një kriminel”,

thotë i madhi Bertold Breht.

Edi Rama e di qe negociatat nuk hapen dhe genjen e thote te kunderten.

Edi Rama genjen e thote jam i ndershem dhe vjedh qindra milione euro me koncesione.

Edi Rama e di qe po u thote genjeshtra njerezve dhe megjithate i thote, pra sipas te madhit Bertold Breht eshte nje kriminel.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.