Standard.al

VIDEOLAJM/ Dueli, ja kush fiton në përballjen Rama- Meta

0

Ndërkohë që vendi është përshirë nga “përplasja” politike, nuk mungojnë memet dhe videot të cilët “thumbojnë” situatën kritike në të cilën gjenden edhe vetë politikanët.

“Zgjedhjet me 30 Qershor dhe pik…. se lun Topi”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.