Standard.al

Shpërthen bombola e gazit në katin 5 të pallatit, forca policore në vendngjarje…

0

Një bombol gazi ka shpërthyer në katin e pestë të një banese në një pallat te Shkolla e Kuqe në Tiranë.

Deri tani nuk raportohet të ketë të lënduar.

Forca policore janë në vendngjarje dhe janë duke hetuar rastin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.