Standard.al

E Pazakontë/ Temperaturat e larta, në këtë qytet breshëri mbulon rrugët…

0

Qershori shënon ardhjen e verës, por duket se në qytetin e Librazhdit stina e nxehtë do duhet “të presë”

Këtë të martë në Librazhd kanë shpërthyer reshjet e shiut, madje dhe breshërit duke shkaktuar jo pak vështirësi në aksin rrugor Librazhd- Elbasan. Një pjesë e rrugës madje ka pësuar dhe rrëshqitje të dheut e gurëve, ashtu siç tregon dhe kjo foto e postuar nga Tch.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.