Standard.al

28-vjeçarja “ndan sekretet”, tregon si ia del të ketë të pasmet më të bukura në botë

0

Suzy Cortez është cilësuar si vajza me të pasmet më të bukura në botë. Madje ajo është shpallur edhe miss ‘’BumBum’’. Kujtojmë se ‘’BumBum’’ është konkursi, ku garojnë të gjitha vajzat që kanë të pasme bombastike.

Cortez në një prej këtyre konkurseve u shpall si vajza me të pasmet më bombastike. Tani ajo ka më shumë se 1.6 milionë njerëz në Instagram. Së fundmi 28-vjeçarja ka ndarë disa sekretet, që e bëjnë atë të jetë kaq në formë.

Ajo ka treguar se është palestra që e mban kaq në formë dhe se po mban një regjim shumë të rreptë ushqimor. Më tej 28-vjeçarja ka shtuar:

“Tani jam shumë e rreptë me ushqim. Bëj ushtrime për prapanicën time katër herë në javë dhe një pjesë e madhe e saj është në gjenetikë, mamaja ime dhe gjyshja ime  kishin të pasme të përsosura. Dieta ime ka qenë gjithmonë e ashpër që nga adoleshenca ime, tani unë ndonjëherë do të agjëroj.’’

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.