Standard.al

Gazetari ja plas Pezës: O “peqini channel”, Aliende s’është nga Skrapari

0

Gazetari Elio Laze ka reaguar pak minuta me pare lidhur me reagimin e Alfred Pezes per vendimin e Presidentit Meta per te shfuqizuar daten e zgjedhjeve vendore. 

Reagimi i gazetarit ne FB

“Paska deklaruar sot ai i Peqini Channel: “Ilir Meta nuk eshte si Salvador Aliende”
Patjeter Fred, sepse as Aliende nuk eshte nga Skrapari dhe as Ilir Meta nuk eshte nga Peqini”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.