Standard.al

FOTOT/ Tubimi kombëtar i opozitës, familja Basha zbret në shesh

0

Protesta e opozitës ka nisur pa incidente dhe me mesazhe të shumta simbolike për largimin e qeverisë Rama.

Në këtë protestë ka marrë pjesë dhe bashkëshortja e kreut të opozitës Lulzim Basha, Aurela Basha.

Ajo është pozicionuar para podiumit ku Basha ka mbajtur fjalimin para protestuesve të opozitës.

Në mënyrë simbolike podiumi është rrethuar me yjet e verdha që janë simbol i flamurit të Bashkimit Europian.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.