Standard.al

“Të bleva 200 € vathë”, Ndocaj sqaron sms-të që ‘çmendën’ rrjetin: Po më denigron Endri Fuga

0

Para disa ditësh në rrjetet sociale ka qarkulluar një sms me emrin e ish-deputetit socialist, Eduart Ndocaj ose i njohur ndryshe me nofkën “Kaubojsi”, në të cilin shkruhej:

“Të kam blerë vathë 200 euro zemër dhe  ti mendoje se po tallem. E shikon që s’ke vision.Je shumë e bukur dhe për këtë të rishkruajta. Më thuaj po apo jo dhe shiko se kush jam unë pastaj”.

I kontaktuar nga Dosja.al, për të mësuar më shumë detaje rreth këtij lajmi, Ndocaj mohoi të ketë dërguar një mesazh të tillë, teksa ka thënë se këto janë shpifje të rëndomta dhe për këtë ka akuzuar Endri Fugën, i cili sipas tij po mundohet të denigrojë figurën e Ndocajt.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.