Standard.al

Në puntatën e fundit të emisionit, Eduarti ka diçka për të thënë për Arbanën….

0

Sonte është puntata e fundit e sezonit të dytë të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”. Pas 21 takimesh, emisioni merr “pushimet” për t’u rikthyer me siguri sërish në janar. Deri atëherë ka kohë, prandaj le të fokusohemi tek kjo puntatë e fundit. Regjisori i programit, Eduart Grishaj në këtë takim të fundit për këtë sezon, ka diçka të thënë për emisionin dhe Arbanën.

“Sonte ulim siparin e këtij sezoni, do rikthehemi edhe më të fortë. Arbana ti je emisioni dhe suksesi. Faleminderit të gjithëve”,-shkruan Eduarti në foton e publikuar me Arbanën.

Eduarti regjisori i programit përflitet se është në një lidhje me Arbanën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.