Standard.al

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj zyrtarisht të martuar! Pamje nga dasma në Maldives…

0

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj i kanë thënë zyrtarisht “Po” njëri tjetrit në Maldives më 7 maj teksa bashkë me vogëlushen Ameli kaluan disa ditë pushimi në ishullin përrallor.

Dasma private erdhi fiks 12 vite pas lidhjes së tyre dhe pikërisht në vendin ku Albani i propozoi martesë Miriamit disa vite më parë.

Vetëm para pak minutash, ka qenë Miriam që postoi disa foto nga festa private ndërkohë ka shkruar dhe fjalët më të ëmbla përbri.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.