Standard.al

Ja kush është gazetari i famshëm që mori pjesë në protestën e djeshme të opozitës…

1

Një ditë më parë opozita e bashkuar zhvilloi një protestë paqësore që zgjati 180 minuta.

Kreu i PD mbajti një fjalim ku i ktheu përgjigje për letrën e katër Ramës dhe tha se s’do të kishte dialog me të dhe protesta e radhës e opozitës do të zhvillohet më 31 maj.

Por në protestën e djeshme të opozitës ishte edhe gazetari Tim Judah, i medias prestigjioze “The Economist”.

Ai shkruante në Twitter se ndodhej në Tiranë për të ndjekur dhe mbuluar si gazetar protestën e opozitës.

Ai është shprehur teksa ka publikuar edhe foto se protesta ishte paqësore dhe se bulevardi është plot

1 Comment
  1. Xhezmir cala says

    Prsh stafit tuaj te mrekullueshem megjithese jemi ne kurbet ju ndjekim cdo dite respekte

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.