Standard.al

Pas letrës së 4- për Lulzim Bashën, reagon sërish Rama: Dy luftëtarët më të fuqishëm…

0

Vetëm pak orë pas letrës së katërt publike që i nisi kreut të opozitës Basha, Kryeministri Rama ka reaguar sërish me një postim në rrjetet sociale.

Ai ka cituar Leon Tolstoin kur thoshte se „Dy luftëtarët më të fuqishëm janë koha dhe durimi”.

Ja reagimi i Edi Ramës

Durimi nuk është pritje. S’është të presësh duarkryq. Kjo është përtaci. Durimi është të vazhdosh kur vazhdimi është i vështirë dhe i ngadaltë. Dy luftëtarët më të fuqishëm janë koha dhe durimi” Leon Tolstoi

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.