Standard.al

Foto bën xhiron e rrjetit, “për kënaqësinë tuaj!” Si ka ndryshuar Elisa Spiropali brenda 10 vjetësh

0

Ministrja e Ramës, Elisa Spiropali, është vënë sërish në qendër të rrjeteve sociale, këtë herë për ndryshimin e madh që ajo ka pësuar në pamje gjatë 10 viteve.

Ka qenë faqja ironike ‘Brryli Broadway’, që e paraqet Elisën si Pinën (Vajza e Fantocit) në vitin 2009, dhe pas 10 vitesh me një ndryshim drastik falë pushtetit dhe parave.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.