Standard.al

Xhensila Myrtezaj prezanton për herë të parë babain, shikoni sa ngjajnë…

0

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo ndan shpesh në rrjetet sociale fotografi me bashkëshortin Besin, por edhe me mamanë dhe motrën.

Ditën e sotme Xhensila ka vendosur ta prezantojë edhe të atin duke postuar një foto të vjetër në të cilën shfaqen: e ëma shtatzënë, babai, gjyshja dhe gjyshi.

Siç duket nga fotoja, këngëtarja ka një ngjashmëri të madhe me babain.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.