Standard.al

Përgatituni priten ende shira sot…

0

Sot moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira ku në  mesditë  do të  pasohen nga rreshje shiu të  izoluara në zonën perëndimore . Era do të  jetë me drejtim  Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 1,0–1,5 metër në det të hapur.
Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore   10/21°C

Zonat e  ulëta  14/24°C

Zonat  bregdetare 14/23°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.