Standard.al

Një dasëm VIP në horizont. Alban Skënderaj dhe Miriam Cani flasin për martesën e shumëpritur

0

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani është një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Gjithashtu ato janë dhe prindër të një vajzeje të quajtur Ameli.

Por edhe pse janë bashkë prje vitesh Albani dhe Miriami nuk kanë organizuar ende një dasëm dhe të gjithë janë kurioz të dinë nëse një ditë do të bëjnë një ceremoni martesore.

Lidhur me këtë temë, mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree”, gazetari Eraldo Rexho e ka ngacmuar Miriamin duke e pyetur se kur do të martohen.

“Do të vijë edhe ajo së shpejti. Mos u shqetëso!”, ka treguar Miriami duke zbuluar kështu se  ata kanë filluar të planifikojnë dhe se ndoshta shumë shpejt do të kemi një dasmë.

ImageImage

 

https://youtu.be/Q_bdE58Mo-I

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.