Standard.al

“Harrojnë dritat ndezur”, Akil Kraja publikon foton: I gjati bashkë me të turbulluarin e Tiranës kanë ikur në drejtim të paditur…

0

Ish-Këshilltari i PD-së, Akil Kraja ka reaguar me ironi ndaj qeverisë Rama në rrjetin social Facebook.

Statusi:

Te trembur nga e shtuna qe po vjen, I gjati bashke me te turbulluarin e Tiranes kane ikur ne drejtim te paditur… duke harruar dhe dritat ndezuar… )

Fotografia e Akil Kraja

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.