Standard.al

Endrit Braimllari: I vetmi person që sot duhet të jetë në burg është Edi Rama

0

Ish-deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari ka zhvilluar takim me strukturat e LSI-Maliq. I vendosur Braimllari shprehet se: ” Zgjedhje me 30 Qershor pa opoziten nuk do te kete”.

Statusi në Facebook:

Ne takim me strukturat e LSI-Maliq. 💪🏻💪🏻

📌 Zgjedhje me 30 Qershor pa opoziten nuk do te kete.
📌 Opozita i ka te gjitha mundesite per te mos lejuar zgjedhje farse ne vend.
📌 I vetmi person qe sot duhet te jete ne burg eshte Edi Rama.
📌 Edi Rama eshte ne grahmat e fundit.
📌 Te behemi te gjithe bashke me date 25, ora 19:00, per t’i dhene goditjen perfundimtare Edi Rames dhe kupoles se krimit.
#Shqiperiashtepiajuaj🇦🇱

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.