Standard.al

Isli Islami moderatores së njohur: Do të t’i var br*kët te Zogu i Zi

0

Moderatorja Dojna Mema është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi ajo është bërë pjesë e rubrikës ‘Më bëj një pyetje’ në Instastory, ku shkruan ‘Këtë punë kemi sa të hapet koha’, duke iu referuar shiut.

Por një koment që ka tërhequr vëmendjen është ai i moderatorit Isli Islami, me të cilin Dojna ka shumë miqësi.

‘Të pashë më me pyetje kur të ketë diell do të t’i var brekët te Zogu i Zi’, i shkruan gazetari me shaka.

‘Hahaha gjeje shokun më të mirë se vetja thonë Isli Islami’, i përgjigjet Dojan duke qeshur, ndërsa në sfond ka vendosur një foto të të dyve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.