Standard.al

Majk i bashkohet trendit më të ri. Këngëtari nuk njihet nga ndryshimi…

0

ajk është një ndër reperet më të ndjekur çdo këngë e tij kthehet në hit dhe arrijnë të marrin mijëra klikime në Youtube.

Gjithashtu këngëtari gjithmonë është vënë në qëndër të vëmëndjes për look-un etij  si dhe për veshjet luksoze.

Por pak minuta më parë këngëtari i ka habitur të gjithë ndjekësit.

Ai ka publikuar një foto ku shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Majk ka zgjedhur t’i lyejë flokët bjond platin duke i çuditur të gjithë me pamjen e re me të cilën duket shumë më ndryshe se zakonisht.

Kujtojmë që edhe reperi tjetër i njohur Fero  bëri këtë ndryshim pak ditë më parë.

Image

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.