Standard.al

Video/ ‘Rama ik’, vogëlushja thirrje mes banorëve të Astirit!

0

Protesta e sotme e banorëve të Unazës së Re ka patur një protagoniste speciale.

Edhe pse të bllokuar në trafik për shkak të protestës që vijon prej muajsh, një vajzë e vogël ka hapur xhamin e makinës për të përshëndetur banorët.

Me thirrjet “Rama ik”, “Rama ik”, vogëlushja mori duartrokitjet dhe ovacionet e protestuesve

Videoja në fjalë është publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha.

“Një përshëndetje speciale për qytetarët heroikë të Astirit”, shkruan Berisha mbi video.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.