Standard.al

Vajza hedh të moshuarin nga autobusi, 75-vjeçari ndërron jetë, momenti i vrasjes…

0
Një 25-vjeçare në Las Vegas ka vrarë një 75-vjeçar, teksa të dy ishin duke udhëtuar në një autobus.
Një 25-vjeçare në Las Vegas ka vrarë një 75-vjeçar, teksa të dy ishin duke udhëtuar në një autobus. Fillimisht 25 vjeçarja Cadesha Bishop është grindur me moshuarin pasi që ai ka kërkuar një vend për t’u ulur, por vajza nuk e ka pranuar këtë.

Pas dy stacioneve i moshuari tentoi të zbriste nga autobusi  dhe në këtë moment ajo e ka shtyrë të moshuarin, i cili ra përtokë.  Menjëherë ai humbi jetëbn.

Sipas mediave amerikane 25-vjeçarja Cadesha Bishop akuzohet për vrasjen e të moshuarit dhe është arrestuar.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.